نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
سه شنبه 8 جوزا 1397 ساعت: 10:371878
-
الف
+

«مشت آخر» جدیدترین فعالیت سینمایی مهدی فخیم زاده

فیلمبرداری فیلم سینمایی «مشت آخر» به کارگردانی «مهدی فخیم زاده» آغاز شد.

فیلم سینمایی «مشت آخر» جدیدترین فعالیت سینمایی «مهدی فخیم زاده» در مقام کارگردان محسوب می شود.«فخیم زاده» نگارش فیلمنامه فیلم جدید خود را اوایل سال گذشته به پایان رساند و پس از آن نیز برای آن موفق به دریافت پروانه ساخت شد.

به گزارش آی فیلم 2 ، «مهدی فخیم زاده» بازیگر و کارگردان ایرانی قرار بود فیلمبرداری فیلم «مشت آخر» را پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آغاز کند که در نهایت تولید آن حدود یک سال به تعویق افتاد.

در «مشت آخر» با نام قبلی «مشت در وقت اضافه»، گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی خانی، سیاوش معمارزاده، آتنا مهیاری همراه با خود مهدی فخیم زاده به ایفای نقش می پردازند.تست گریم تمامی بازیگران این فیلم نیز به تازگی انجام شده است.

«فخیم زاده» گفت : «که فیلم جدیدش به مسائل اجتماعی و خانوادگی می پردازد و در قالب طنز موقعیت و در ژانری که به کمدی اکشن موسوم است موضوع خود را برای مخاطب مطرح می کند.»

«سیدحامد حسینی» تهیه کنندگی «مشت آخر» را برعهده گرفته است.

آخرین ساخته «مهدی فخیم زاده» در سینما به ۱۴ سال پیش و به فیلم «هم نفس» برمی گردد که با بازی رویا نونهالی، مریلا زارعی، ناصر آقایی و خود وی در سال ۸۲ روی پرده سینماها رفت.

«مشت آخر» نوزدهمین تجربه کارگردانی فخیم زاده محسوب می شود.

این کارگردان در کارنامه سینمایی خود ساخت آثار شاخصی چون «مسافران مهتاب»، «همسر»، «ساده لوح»، «خواستگاری»، «بهار در پاییز» و… را دارد.

به نقل از بانی فیلم، «فخیم زاده» در تلویزیون نیز مجموعه های پرمخاطبی چون «تنهاترین سردار»، «ولایت عشق»، «خواب و بیدار»، «حس سوم»، «بی صدا فریاد کن»، «قتل در ساختمان ۸۵» و «فوق سری» را کارگردانی کرده است.

او در جشنواره سی و دوم فیلم فجر برای بازی در فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

م ح/ ن ذ

 

نظر شما
ارسال نظر