نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
دوشنبه 22 دلو 1397 ساعت: 14:524514
-
الف
+

رازی که لیلا بلوکات درباره سریال «یوسف پیامبر» افشا کرد

«لیلا بلوکات» بازیگر ایرانی درپیوند با انتخاب بازیگر کرکتر «زلیخا» صحبت کرد.

«لیلا بلوکات» بازیگر سینما و تلویزیون ایران در یک برنامه تلویزیونی درپیوند با شایعه انتخاب او به عنوان بازیگر کرکتر زلیخا در سریال «یوسف پیامبر» صحبت کرد.

به گزارش آی فیلم 2، «لیلا بلوکات» گفت: این موضوع شایعه نیست و خودم اعلام کرده بودم. خداوند آقای سلحشور را بیامرزد آن زمان ۱۵۰۰ نفر برای این کرکتر تست دادند و من از بین آنها برای زلیخا انتخاب شدم.

بانو بلوکات ادامه داد: در ابتدا قرار شد کرکتر جوانی های زلیخا را من بازی کنم و از آنجایی که صورت من برای گریم پیری جواب نمی داد بانو آهو خردمند کرکتر پیری زلیخا را بازی کند.

این بازیگر ایرانی ادامه داد: اما من یک حادقه ترافیکی بسیار بدی را تجربه کردم و گروه هم به این نتیجه رسیدند بازیگری را انتخاب کنند که بتواند نقش جوانی و پیری زلیخا را هم زمان بازی کند و بانو «کتایون ریاحی» انتخاب شد؛ ایشان هم که «یوسف پیامبر» آخرین کارشان بود و خیلی خوب ظاهر شدند. خانم ریاحی همچنان می توانند بدرخشند.

یوسف پیامبر» یکی از سریال هایی بود که از آی فیلم 2 نشر شد و با استقبال خوب بیننده گان مواجه شد.

 «یوسف پیامبر» نام یک سریال به کارگردانی آقای «فرج الله سلحشور» است که سال 1387 برای اولین بار از صدا و سیمای ایران نشر شد.

در این سریال بازیگرانی چون «مصطفی زمانی»، «محمود پاک نیت»، «کتایون ریاحی»، «جعفر دهقان»، رحیم نوروزی»، «الهام حمیدی»، «پروانه معصومی» و... نقش بازی کرده اند.

در این سریال «مصطفی زمانی» کرکتر «یوسف» را بازی می کند و نقش پدرش یعقوب را «محمود پاک نیت» ایفا می‌کند.

بنابر گزارش سازمان صدا و سیمای ایران سریال یوسف پیامبر در 60 کشور جهان ازجمله افغانستان، تاجیکستان و پاکستان بیننده داشته است.

ب م

نظر شما
ارسال نظر