نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
چهارشنبه 28 حمل 1398 ساعت: 13:14786
-
الف
+

رضا عطاران «خانه به دوش۲» را برای تلویزیون می‌سازد؟

«مهران مهام» درپیوند با ساخت فصل جدید سریال های خانه به دوش، دردسرهای عظیم و زیر آسمان شهر صحبت کرد.

«مهران مهام» اعلام کرد هیچ مشکلی برای آمدن «رضا عطاران» به تلویزیون وجود ندارد.

به گزارش آی فیلم2،‌ چند روزی است ساخت فصل دوم «خانه به دوش»، فصل سوم «دردسرهای عظیم» و حتی فصل جدید «زیر آسمان شهر» در رسانه ها و فضای مجازی نشر می شود.

«مهران مهام » تهیه‌کننده تلویزیون که در همه این پروژه‌ها با رضا عطاران، برزو نیک‌نژاد و غفوریان کار کرده درپیوند با همین موضوع گفت: این اخبار منبع مشخصی ندارند و نمی‌توان فصل جدیدی از برخی از سریال های ماندگار و خاطره انگیز را همین‌ رقمی و بدون قصه جذاب شروع کرد.

وی افزود: بارها گفته‌ام که هیچ سریالی در زمان ساخت برای سری دوم ساخته نمی‌شود و عمدتاً کارهایی که ساخته‌ام درخواست فصول بعدی را داده‌اند اما تداوم هرکار زیبا و ماندگاری نیاز به قصه‌های جذاب‌تر و فضا و موقعیت‌های پویایی دارد تا طعم شیرین موقعیت‌های قبلی آن سریال تلویزیونی در ذهن مخاطب کمرنگ نشود.

آقای مهام ادامه داد: قرار نیست فعلاً «خانه به دوش2» کار شود و به علت نقش آفرینی جواد عزتی در فلم های مختلف سینمایی فعلاً ساخت فصل جدید «دردسرهای عظیم» هم امکان‌‌پذیر نیست.

مهام با اشاره به برگزاری جلساتی با رضا عطاران به عنوان مشاور پروژه فصل جدید سریال «زیر‌آسمان شهر»، تصریح کرد: مردم همیشه نسبت به ساخت چنین سریال‌هایی اقبال نشان داده‌اند اما باید قصه، فلمنامه و موقعیت‌های خوبی فراهم شود و همه آن دوستان کنار هم قرار بگیرند تا فصل جدید چنین سریال‌های طنز ماندگاری دوباره ساخته شود.

تهیه کننده سریال های ایرانی ادامه داد: البته قرار بود «زیر آسمان شهر» جدیدی در راه باشد حتی با رضا عطاران به عنوان مشاور این پروژه جلساتی داشتیم ولی به دلیل مصروفیت های برخی از دست‌اندرکاران این کار، ساخت فصل جدید این سریال تلویزیونی به زمان دیگری موکول شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است رضا عطاران دوباره به تلویزیون بیاید و کار مشترکی داشته باشید، تاکیدکرد: رضا عطاران قرار بود به عنوان مشاور پروژه «زیر آسمان شهر» جدید حضور داشته باشد. قطعاً او همچون گذشته نمی‌تواند سریال‌های چندین قسمتی با چندین ماه فلمبرداری را بپذیرد.

مهام با اشاره به اینکه تلویزیون و عطاران با هم مشکلی ندارند، تأکید کرد: رضا عطاران هیچ‌گاه با تلویزیون قهر نبوده و تلویزیون هم با او مشکلی ندارد. فقط فضای کاری تغییر کرده و پیشنهادهای متعددی از سینما دارد. 

او در پایان به خبرنگار تسنیم گفت: آقای عطاران باید با یک کار محکم، قوی و جذابی به تلویزیون برگردد، زیرا مردم از او توقع بیشتری دارند و به سرعت با کارهای قبلی‌اش مقایسه می‌شود.

ب م

نظر شما
ارسال نظر
فرزانه محمدی زاده از شیراز

باسلام و خسته نباشید به عوامل شبکه خوب ای فیلم بابت بخش سریال هایی چون کلانتر و خانه بدوش و گسل تشکر میکنم و درخواست پخش سریال هایی مثل در مسیر زاینده رود و مادرانه و فیلم هایی که جناب دکتر مهدی سلطانی سروستانی در ان ایفای نقش کرده اند را پخش کنید با تشکر