نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
25551
-
الف
+

«ستایش 3» خود را برای نشر آماده می کند

تهیه کننده «ستایش 3» درباره زمان نشر این سریال صحبت کرد.

«آرمان زرین کوب» تهیه کننده  2 سریال «مهربانو» و «ستایش ۳» از تغییر نام «مهربانو» به «بوم و بانو» خبر داد و اعلام کرد «ستایش ۳» نیز در حال آماده سازی نهایی است.

به گزارش آی فیلم2، «آرمان زرین کوب»  تهیه کننده دو سریال «مهربانو» و «ستایش ۳» از تغییر نام «مهربانو» به «بوم و بانو» خبر داد و اعلام کرد «ستایش ۳» نیز در حال آماده سازی نهایی است.

آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده سریال «مهربانو» به کارگردانی سعید سلطانی به خبرنگار صبا گفت: اسم سریال از «مهربانو» به «بوم و بانو»  تغییر کرده است.

وی با اشاره به اینکه سریال در پیش تولید است، ادامه داد: به دلیل اینکه موضوع سریال در زمان پهلوی اول اتفاق می افتد ساخت و اجرای دکورها به زمان نياز دارد.

زرین‌کوب درباره اینکه بازیگران این سریال انتخاب شده‌اند یا نه، گفت: مصروف گفتگو با بازیگران هستیم و احتمالا تا آخر همین هفته بازیگران نقش اصلی مشخص خواهند شد.

تهیه کننده سریال «مرگ تدریجی یک رویا» در پاسخ به این پرسش که زمان فلمبرداری سریال «بوم و بانو» کی خواهد بود، اینگونه توضیح داد: ابتدا باید در ساخت دکور به وضعیت قابل قبولی برسیم و فکر می‌ کنم اواسط جوزا فلمبرداری را شروع کنیم.

همچنین زرین‌کوب درباره آخرین وضعیت سریال «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی که وی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد، بیان کرد: این سریال در مرحله ساخت موسیقی توسط «ستار اورکی» است همچنین صداگذاری کار توسط مهرشاد ملکوتی در حال انجام است.

وی در پایان درباره زمان نشر سریال «ستایش ۳» گفت: هنوز به ما اعلام نکرده اند که این سریال چه تاریخی از تلویزیون ایران نشر می شود ولی ما مصروف آماده سازی نهایی سریال هستیم تا تا مديران درباره زمان  نشر تصمیم بگیرند.

شروع داستان «ستایش3»، سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ است و ادامه آن به سال‌های اخیر می‌رسد. 

فصل سوم «ستایش» با دو فصل قبلی آن متفاوت و دارای ساختاری جدید است. این فصل از مجموعه افزون بر روایت داستان شخصیت‌های فصل اول و دوم به بازگویی روابط میان آن‌ها می‌پردازد.

«داریوش ارجمند»، «سیما تیرانداز»، «مهدی سلوکی»، «نرگس محمدی»، «قربان نجفی»، «فریبا نادری»، «سینا شفیعی»، «فرهاد جم»، «کیهان ملکی»، «محمدرضا داود نژاد»، «مهدی میامی»، «امیرمحمد زند»، «لاله مرزبان»، «کمند امیر سلیمانی»، «شهرام پور اسد»، «مهتاج نجومی»، «علی طالب لو»، «آتش تقی پور»، «مهرنوش ستاری»، «نگار جوکار»، «مریم نیک رفتار»، «امید علی مردانی»، «کریم قربانی»و «علی میلانی» بازیگران فصل سوم این سریال هستند.

ب م

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

باسلام.خیلی.عالی

کاربر مهمان

با سلام خیلی عالی