نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
سه شنبه 24 ثور 1398 ساعت: 10:33296
-
الف
+

آخرین اخبار از فلم جدید کارگردان «سلام بمبئی» و «دختر شیطان»

«قربان محمدپور» درباره آخرین وضعیت تولید فلم سینمایی «عاشقی در هانوی» صحبت کرد.

«قربان محمدپور» نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران درباره آخرین وضعیت تولید فلم سینمایی «عاشقی در هانوی» سخن گفت.

به گزارش آی فیلم 2 ، «قربان محمد پور» نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون ایران که پیش تر فلم سینمایی «سلام بمبئی» را روانه سینماها کرد ، اکنون از احتمال آغاز فلمبرداری فلم جدیدش با عنوان «عاشقی در هانوی» در اواخر ماه سنبله(شهریور) خبر داد.

«قربان محمدپور» درباره آخرین وضعیت «عاشقی در هانوی» گفت: بازیگران خارجی فلم، لوکیشن‌ها و عوامل فلم انتخاب شدند و فقط انتخاب و عقد قرارداد با بازیگران ایرانی این اثر باقی مانده که آن را هم انجام می‌دهیم و برای شروع فلمبرداری برنامه ریزی خواهیم کرد.

وی در خصوص زمان شروع فلمبرداری «عاشقی در هانوی» به باشگاه خبرنگاران جوان گفت :  هم اکنون مصروف نمایش فلم سینمایی «دختر شیطان» هستم که پس از انجام این کار، احتمالا در اخیر ماه سنبله(شهریور) سال روان فلمبرداری آن را آغاز کنیم.

آخرین فلم بلند سینمایی قربان محمدپور «دختر شیطان» است و «حمید فرخ نژاد»، «جکی شروف»، «سیمران میشکروتی»، «ایشا روات» و «فردین حفیظی» بازیگران آن هستند.

«قربان محمدپور» درباره زمان دقیق نمایش این فلم سینمایی گفته است که قرار شده «دختر شیطان» یک هفته زودتر از عیدفطر و از ۸ جوزا در سینماهای ایران به نمایش در بیاید.

فلم سینمایی «سلام بمبئی» از دیگر آثار این کارگردان ایرانی می باشد.

م ح/ب م

نظر شما
ارسال نظر