نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
21042
-
الف
+

در «پایتخت 6 » چه اتفاقاتی می افتد؟

«پایتخت 6» که قرار است نوروز 99 نشر شود تفاوت‌هایی با سری های قبلی این سریال دارد.

با درگذشت «خشایار الوند» در روزهای پایانی سال گذشته بسیاری از قول و قرارها درباره نشر سریال «پایتخت» به‌هم ریخت.

به گزارش آی فیلم 2، «پایتخت 6» که قرار است نوروز 99 نشر شود تفاوت‌هایی با پایتخت سابق دارد. تفاوتی که البته پشت کمره است و ممکن است چندان به چشم مخاطب نیاید.

روزهای پایانی سال گذشته که خشایار الوند، نویسنده جوان این سریال درگذشت، بسیاری از قول و قرارها درباره نشر «پایتخت6» به‌هم ریخت.

«الهام غفوری» ​تهیه کننده سریال «پایتخت» با اشاره به اینکه نگارش فلمنامه «پایتخت ۶» را «محسن تنابنده» آغاز کرده است، گفت: آقای تنابنده همیشه سرپرست گروه نویسندگان و طراح فلمنامه «پایتخت» بود، البته امسال زحمتش مضاعف شده است چون پیش از این کار نگارش را مرحوم خشایار الوند بر عهده داشت ولی با توجه به اینکه امسال آقای تنابنده در این زمینه تنها شده فعلا شخصا نگارش را بر عهده گرفته تا احتمالا در آینده بتوانیم نویسنده‌های دیگری را هم به کار اضافه کنیم.

غفوری درباره ویژگی‌های سریال «پایتخت ۶» و ماجراهایی که در داستان قرار است رخ دهد، گفت: طراحی اولیه کار را آقای تنابنده انجام می‌دهد و من هنوز در جریان نیستم که قرار است در «پایتخت ۶» چه اتفاقی بیفتد و هر چه هست در فکر آقای تنابنده شکل می‌گیرد ولی تلاش بر این است که کاری جذاب‌تر از «پایتخت»‌های قبلی باشد.

در پیوند با این خبر  بخوانید:

دانلود «پایتخت 1»

دانلود «پایتخت 2»

دانلود «پایتخت 3»

دانلود «پایتخت 4»

«محسن تنابنده» آخرین فلمنامه خشایار الوند را بازنویسی می کند

«پایتخت 6» برای نوروز 99 ساخته می شود

ع ا/ ب م

نظر شما
ارسال نظر
پرستو

عالیه بهترین فیلم دنیا