نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
1556
-
الف
+

آخرین خبر ها از سریال « پایتخت 6 »

«الهام غفوری» از آغاز طراحی قصه‌های فصل ششم سریال «پایتخت» توسط «محسن تنابنده» خبر داد.

به گزارش آی فیلم 2 ، « الهام غفوری » تهیه کننده مجموعه سریال های «پایتخت» با بیان این که پس از درگذشت زنده یاد «خشایار الوند» هنوز نویسنده جایگزینی برای او انتخاب نکرده ایم ، از آغاز طراحی قصه‌ سریال « پایتخت ۶ » توسط «محسن تنابنده» خبر داد.

« الهام غفوری » تهیه کننده سریال تلویزیونی «پایتخت ۶» درباره آغاز نگارش این سریال برای نوروز 1399 گفت: آقای «تنابنده» که در فصل‌های قبلی این سریال طراح قصه و سرپرست نویسندگان بود، اکنون طراحی قصه را به عهده دارند و تا زمانی که قصه‌ها به طور کامل طراحی نشود برنامه ریزی جدیدی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به موضوع اضافه شدن نویسنده جدید در غیاب مرحوم «خشایار الوند» نیز گفت: هنوز به مرحله انتخاب نویسنده نرسیدیم و معلوم نیست که می‌خواهیم از نویسنده‌های فصل‌های پیشین پایتخت استفاده کنیم یا خیر و همه چیز بعد از کامل شدن قصه‌ها شکل می‌گیرد.

این تهیه کننده درباره شروع زمان تصویربرداری این سریال نیز بیان داشت : متن‌ها باید به نقطه‌ای برسند که این آمادگی را برای گروه تولید ایجاد کرده تا با فراغ بال بیشتری کار تولید را آغاز کنیم. 

فارس نوشت : «محسن تنابنده»، «علیرضا خمسه»، «ریما رامین فر»، «احمد مهرانفر»، «هومن حاجی عبداللهی» از بازیگرانی هستند که حضورشان در این فصل از این سریال تلویزیونی قطعی است.

گفتنی است که «پایتخت 5» هم اکنون از شبکه آی فیلم 2 هر شب ساعت 8 به وقت کابل و تهران و ساعت 8:30 به وقت دوشنبه به نشر می رسد.

 

در پیوند با این خبر بیشتر بخوانید : 

فریکونسی کانال تلویزیونی آی فیلم2

در «پایتخت 6 » چه اتفاقاتی می افتد؟

م ح / ح ح

نظر شما
ارسال نظر