نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
2009
-
الف
+

مرد آهنین افغانستان: «جان سینا» را به مبارزه دعوت می کنم/ در یک فلم همراه «سلمان خان» نقش بازی خواهم کرد

«رشاد دلاور خان» معروف به مرد آهنین افغانستان که به تازگی به سینمای بالیوود راه یافته، می گوید آرزو دارم روزی «جان سینا» را در رینگ کشتی کج شکست دهم.

به گزارش آی فیلم2، «رشاد دلاور خان» مرد آهنین افغانستان که جدیدا وارد بالیوود شده، به تازگی در هندوستان از شهرت ویژه ای برخوردار شده است.

دلاور خان که با توجه به قامت بزرگش پیشنهاد ورود به سیمنای بالیوود را یافته، برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ وارد سینمای هند شده است.

رشاد دلاور خان در سال ۱۹۹۱ در شهر کابل به دنیا آمده است. مکتب ابتدایی را در مکتب احمد شاه مسعود و لیسه را در لیسه عالی انصاری خوانده و تحصیلات نیمه عالی خود را در بخش تجارت به پایان رسانیده است.

آقای دلاور خان در یک خانواده شش نفری زندگی می‌کند و مدت پنج سال است که در هند زندگی می‌نماید.

دلاورخان بیش از ۹ سال است که در رشته های بوکس، کیک بوکس، کاراته و وزنه برداری تمرین می‌کند. در مسابقه مردهای آهنین که از طریق یکی از رسانه ها برگزار شده بود از طرف این برنامه لقب مرد آهنین را بدست آورد و پس از آن، به مرد آهنین افغانستان مشهور شد.

بعد از آن دلاورخان در مسابقه‌ی وزنه برداری در تیم ملی اشتراک کرد و قهرمان سنگین وزن شهر کابل شد. او در سال ۲۰۱۶ در شهر دهلی جدید در هند، در مسابقه وزنه برداری به نام افغانستان شرکت کرد و مدال طلا گرفت.

رشاد دلاور خان

آقای دلاور خان در مصاحبه ای به خبرنامه گفته که با ورود به سینمای هند هرگز از ورزش دور نمی‌شوم و قرار است به زودی نمایش وزنه برداری برگزار کنم و در مسابقات دیگری هم نیز اشتراک کنم.

دلاور خان برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ در فلم «عشق جنون» بازی کرد و وارد سینمای هند شد. پس از پخش اولین فلم او، پیشنهادات بعدی بازی در نقش های دیگر نیز را دریافت نمود.

فلم دوم‌اش به نام سالینت بنگلاو “Silent banglow” می‌باشد که او در این فلم نقش منفی دارد و همچنان کارگردان اکشن فلم نیز بوده است.

آقای دلاور خان علاقه زیادی به سلمان خان دارد و قرار است به زودی با سلمان خان نیز در یک فلم سینمایی همبازی شود.

برعلاوه بازی در فلم و سریال های هندی، آقای دلاور خان در بسیاری از اعلانات نیز ظاهر شده است.

رشاد دلاور خان

او می گوید که به سینمای افغانستان هم علاقه زیادی دارم و اگر برای من پیشنهاد شود که در یکی از فلم های افغانستانی بازی کنم حتما قبول می‌کنم و همچنان تصمیم دارم یک فلم در مورد افغانستان بسازم که در این فلم هنرپیشه های کشورم بازی کنند دبله هندی در سینما های هند به نشر برسد.

آقای دلاور خان علاقه زیادی به کشتی کج نیز دارد و آرزو داشت روزی جان سینا را در رینگ کشتی کج شکست دهد.

آقای دلاور خان از طریق رسانه های داخلی و خارجی John Felix Anthony Cena مشهور به جان سینا را به مبارزه دعوت کرده اما حمایت کننده‌ای پیدا نتوانسته تا در مسابقات کشتی کج حاضر شود.

ب م

نظر شما
ارسال نظر