نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
564
-
الف
+

کمره مخفی خطرناک با «رضا توکلی» و واکنش او

در این ویدیو غافلگیر شدن «رضا توکلی» توسط کمره مخفی را تماشا می کنید.

«شوخی با ستارگان» یک برنامه طنز است که در آن چهره های نامدار سینما و تلویزیون ایران مقابل کمره مخفی، بی خبر از دنیا ، غافلگیر می شوند.

رضا توکلی

در این ویدیو غافلگیر شدن «رضا توکلی» بازیگر سریال های «مردان آنجلس»، «او یک فرشته بود»، و «مثل من مثل تو» توسط کمره مخفی و واکنش او به دزدی از یک مارکت را تماشا می کنید.

رضا توکلی متولد 18 سرطان(تیر) 1339 در تهران است.

آقای توکلی به دلیل علاقه‌ی فراوانی که به هنر داشت، در دوران تحصیلش وارد گروه‌های نمایشی و موسیقی شد و فعالیت‌های هنری‌اش را در مرکز فلمبرداری و تیاتر نیروی هوایی ایران ادامه داد که حاصل آن ساخت فلم های 16 میلی‌متری مستند داستانی، آموزشی و خبری بود.

او در سال 1377 مجموعه‌ی «گام آخر» را کارگردانی کرد. وی همچنین نگارش، تهیه‌کنندگی و کارگردانی فلم «سگ‌های پوشالی» (1393) را به عهده داشته‌ است.

توکلی همچنین در سریال های «زیرزمین» (1385)، «یک وجب خاک» (۱۳۸۶)، «جاده در دست تعمیر» (۱۳۸۷)، «فاصله‌ها» (1389)، «مثل من، مثل تو» (۱۳۹۱)، «رهایی» (1392) و «حرف‌های بی‌مخاطب» (۱۳۹۴) نقش آفرینی کرده است.

«روز شیطان» (۱۳۷۳)، «جوانی» (1377)، «مریم مقدس» (1379)، «تیک» (۱۳۸۰)، «آیه‌های زمینی» (۱۳۸۲)، «استخونای بابام» (۱۳۸۶)، «قند تلخ» (1387)، «بوی گندم» (۱۳۸۹) و «دوازده صندلی» (1390) از فلم های سینمایی این بازیگر ایرانی می باشد.

درپیوند با این خبر تماشا کنید:

کمره مخفی با بازیگر سریال «یوسف پیامبر»

واکنش «امیرحسین رستمی» به صحنه چاقوکشی در کمره مخفی 

وقتی «امیر نوری» مقابل کمره مخفی قرار می‌گیرد+فلم

ب م

نظر شما
ارسال نظر