نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
1279
-
الف
+

ناگفته های «علی اوجی» از خاطرات تلخ زندگی اش/از سکته مغزی پدر تا سرطان گرفتن مادر و غرق شدن برادرش!

«علی اوجی زاده» با حضور در یک برنامه تلویزیونی از خاطرات تلخ خود در دوران نوجوانی اش سخن گفت .

به گزارش آی فیلم 2 ، «علی اوجی زاده» بازیگر ، نویسنده و تهیه‌کننده موسیقی ایرانی با حضور در یک برنامه تلویزیونی از خاطرات تلخ خود در دوران نوجوانی اش سخن گفت .

وی در پیوند با همین موضوع گفت:  زمانی 14 الی 15 سال بیشتر نداشتم فلم کوتاهی ساختم که آقای مسعود کیمیایی از آن استقبال کرد و به این گونه برای اولین بار وارد دنیای حرفوی شدم که عاشق آن بود.در همان زمان پدرم دچار سکته مغزی شد و این اتفاق آغازگر مشکلات بسیار بزرگ در خانواده ما بود .

آقای اوجی ادامه داد: پدرم هر 15 روز یک بار سکته مغزی می کرد و هر بار یک جای بدنش از کار می افتاد، کم کم پدرم فلج شدند و من برای زنده ماندنشان باید هر نیم ساعت به او غذا می دادم.

وی با اشاره به اینکه طی یک و نیم سال مصروف نگه داری و مراقبت از پدرش بود ، گفت: پدرم در نهایت فوت شدند و بعد از شش ماه مادرم سرطان گرفتند که خودم موهایش را تراشیدم .

علی اوجی با بیان اینکه در همان زمان برادرش هم غرق شد ، گفت: تمام این اتفاقات باعث شد از اهدافم و حرفه ای که دوستش داشتم دور شوم و با خودم بگویم چرا من باید این همه سختی بکشم . 

وی در پیوند با همین موضوع افزود: در همان روزهای سخت یک روز صبح زود روی بام خانه رفتم و شاهد طلوع خورشید بودم ، همان لحظه این جمله به خاطرم آمد که «اندکی صبر ، سحر نزدیک است» .

اوجی ادامه داد: با دیدن این صحنه با خودم گفتم زندگی من اکنون شب هست و بلاخره طلوع را خواهم دید و این اتفاق هم افتاد .من برای موقعیتی که اکنون دارم تلاش کردم و توانستم به کلمه ای به نام موفقیت برسم.

«علی اوجی زاده» زاده ۱۷ حوت (اسفند) ۱۳۶۲ تهران ، بازیگر ، نویسنده و تهیه‌کننده موسیقی ایران می باشد.

وی با نرگس محمدی در سال 1396 خورشیدی ازدواج کرد.

«نرگس محمدی» با نقش آفرینی در سریال «ستایش» و همسر او «علی اوجی» بعد از نقش آفرینی در سریال «درحاشیه» در بین مخاطبان تلویزیون آی فیلم 2 شناخته شدند.

بیشتر بخوانید : 

خواستگاری غیرمنتظره «علی اوجی» از بازیگر «ستایش»

گله گی «نرگس محمدی» از «علی اوجی» در برنامه «دورهمی»

م ح/ ب م

نظر شما
ارسال نظر