نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
601
-
الف
+

گریم های متفاوت از «نقی معمولی»+تصاویر

گریم های متفاوت «محسن تنابنده» را در کرکترهای مختلف مشاهده می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، «محسن تنابنده» کارگردان ، فلم نامه‌نویس و بازیگر سینما و تلویزیون ایران، از ابتدای دوران بازیگری خود نقش های متفاوتی را ایفا کرده است.

تنابنده که مخاطبان تلویزیون آی فیلم 2 با نقش آفرینی وی در سریال «پایتخت» آشنا هستند زاده 26حمل(فروردین) 1354 خورشیدی است.

«محسن تنابنده» حرفه بازیگری را در عرصه تیاتر در سال ۱۳۷۴ خورشیدی با بازی در نمایش «بارعام» آغاز کرد، پس از تجربه چند نمایش در عرصه حرفوی، با بازی در فلم «دانه‌های ریز برف» به کارگردانی «علیرضا امینی» در سال ۱۳۸۲ خورشیدی وارد سینما شد،البته همراه با بازیگری در نویسندگی و بازیگردانی نیز مصروفیت داشته است.

تنابنده گریم های سنگین و متفاوتی را در سریال و فلم های مختلف تجربه کرده که در ادامه تماشا می کنید:

فلم محمد رسول الله (ص)

فلم «محمد رسول الله (ص) به کارگردانی «مجید مجیدی»، داستان زندگی پیامبر اکرم (ص) را روایت میکرد و در سال 1394 خورشیدی اکران شد.

محسن تنابنده در نقش ساموئل یهودی در این فلم پر بازیگر حضور داشت و یکی از متفاوت ترین گریم هایش را تجربه کرد.

فلم لامپ 100

«لامپ 100» به کارگردانی و نویسندگی «سعید آقاخانی» که در سال 92 اکران شد و تنابنده در بدل یک کرکتر معتاد با گریمی جالب در این فلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

سریال ابله

سریال «ابله» به کارگردانی «کمال تبریزی» محصول سال 93 هجری خورشیدی که محسن تنابنده در این سریال در نقش یک پیرزن با گریمی متفاوت ظاهر شد.

فلم سنگ اول

گریم جالب تنابنده در فلم «سنگ اول» به کارگردانی «ابراهیم فروزش» محصول سال 88.

سن پطرزبورگ

«سن پطرزبورگ» فلمی کمیدی «بهروز افخمی» محصول سال 1388 است که داستان دو خلافکار حرفوی با بازی محسن تنابنده و پیمان قاسمخانی را روایت میکند و گریم محسن تنابنده در این فلم قابل توجه و جالب است.

در پیوند با این خبر بیشتر بخوانید : 

درخشش «نقی معمولی» با کرکتر «مرد افغانستانی» + ویدیو

«پایتخت 6» برای نوروز 99 ساخته می شود

«محسن تنابنده» بازیگر کرکتر «نقی معمولی» را بیشتر بشناسیم

ع ا/ب م

نظر شما
ارسال نظر