نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
670
-
الف
+

ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی در «پایتخت۶»/ مردم به شایعات توجه نکنند

بازیگر کرکتر نقی معمولی علاوه بر سرپرست نویسندگی و طراحی، کار نگارش فلمنامه فصل شش «پایتخت» را بر عهده دارد.

به گزارش آی فیلم 2 ، فصل ششم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» قرار است عید نوروز 1399 از صدا و سیمای ایران نشر شود.

محسن تنابنده و سیروس مقدم

«محسن تنابنده» بازیگر کرکتر نقی معمولی علاوه بر اینکه سرپرست نویسندگان این سریال است، کار نگارش فلمنامه را بعد از فوت مرحوم «خشایار الوند» انجام می‌دهد.

احمد مهرانفر و ریما رامین فر

علیرضا خمسه

«الهام غفوری» تهیه‌کننده سریال «پایتخت» در واکنش با شایعه عدم حضور «احمد مهرانفر» بازیگر نقش ارسطو و نقش متفاوت «مهران احمدی»، گفت:«مهران احمدی» در پایتخت 6 همان بهبود فریباست و خوشبختانه همه بازیگران در کنار ما هستند و برای همه‌شان قصه طراحی می‌شود. احمد مهرانفر هم یکی از کرکترهای اصلی پایتخت است و «ارسطو» باقی می‌ماند و دیگر بازیگران هم به جز «علیرضا خمسه» همان بابا پنجعلی قصه حضور ندارد.

وی افزود: مردم به شایعات توجه نکنند و هر زمان اتفاق جدیدی رخ دهد از رسانه‌های معتبر اطلاع‌رسانی می‌شود.

بانو غفوری درباره زمان شروع «پایتخت» گفت: این روزها پیش‌تولید سریال «پایتخت» برای آماده کردن مقدمات کار، نگارش فلمنامه و طراحی لوکیشن و دیگر موارد شروع شده و ماه قوس کار «پایتخت6» از شهر «شیرگاه» مازندران شروع می‌شود.

تهیه‌کننده سریال «پایتخت» در پاسخ به این سوال که آیا بازیگران جدید هم به پروژه اضافه خواهند شد، تأکید کرد: ماجراهای «پایتخت 6» هنوز تکمیل نشده‌اند که بتوان در مورد آن صحبت کرد اما می توانم بگویم تمام بازیگران اصلی حضور دارند اما امکان این که بازیگرهای جدید هم به قصه اضافه شوند، وجود دارد.

وی در پایان به تسنیم گفت: هنوز انتخاب و تصمیمی در این باره گرفته نشده اما به تناسب قصه و ماجراهای جدید حتماً اضافه خواهند شد.

در پیوند با این خبر بیشتر بخوانید : 

در «پایتخت 6 » چه اتفاقاتی می افتد؟

«پایتخت 6» برای نوروز 99 ساخته می شود

دانلود فصل اول پایتخت

دانلود فصل دوم پایتخت

دانلود فصل سوم پایتخت

دانلود فصل چهارم پایتخت

ف ا/ ب م

نظر شما
ارسال نظر