نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
2804
-
الف
+

«پرویز پرستویی» به شایعات پیرامون پسرش واکنش نشان داد

«پرویز پرستویی» بازیگر سینما و تلویزیون ایران با گذاشتن پستی به شایعات پیرامون پسرش خاتمه داد.

به گزارش آی فیلم 2، روز گذشته انتشار خبر نقش آفرینی «بهروز پرستویی» پسر «پرویز پرستویی» هنرپیشه پرآوازه ایرانی در  یک سریال، واکنش های متفاوت مردم و کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

عده ای ضمن تبریک به آقای پرستویی برای فرزندش آرزوی موفقیت کردند و اما برخی دیگر وی را متهم به واسطه بازی بازی کرده و از هنرپیشه شدن فرزند یک هنرمند انتقاد کردند.

«پرویز پرستویی» نسبت به واکنش های مردم به نقش آفرینی پسرش در یک سریال و متهم کردن او به واسطه بازی با نشر پستی در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد.

این هنرپیشه پرآوازه ایرانی در این پست ذکر می کند که دلیل انتخاب پسرش از سوی کارگردان شباهت پدر و پسری است چون بهروز پرستویی نقش جوانی پدر را بازی می کند.

اما متاسفانه نظرات بعضی از مردم قدری عجولانه بود و این بازیگر بزرگ سینمای ایران صلاح دانست تا به مردم اطلاع دهد که در انتخاب پسرش برای این نقش دخیل نبوده و پسرش اولین بار نیست که مقابل کمره می رود.

بهروز پرستویی پیش از این ها در فلم سینمایی «آژانس شیشه ای» در کرکتر پسر خرد پرستویی بازی می کند و در سریال «پهلوانان نمی میرند» هم با خواهر خود به عنوان دو کودک که آن هم به اصرار تهیه کننده این اثر  بود بازی می کنند.

وی در قسمتی از متن خود ذکر کرده است که پسرش وظیفه دیگری دارد و در کار خود موفق است اما اگر بخواهد روزی در عالم هنر باشد هیچ نقشی در حضور پسرش نخواهد داشت چرا که دنیای بازیگری از نظر وی بسیار بی رحم است.

 ف ا/ ب م

نظر شما
ارسال نظر