نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
1079
-
الف
+

پادشاه بالیوود 54 ساله شد

در این ویدیو سکانسی از فلم سینمایی طرفدار» با نقش آفرینی «شاهرخ خان» را تماشا می کنید.

به گزارش آی فیلم2، ستاره بودن در عالم سینما، معنائی فراتر از بازیگر بودن است، حتی فراتر از بازیگر خوب یا معروف بودن. یک ستاره، هم تایید مخاطبان عام سینما را با خود دارد، هم حمایت منتقدان خاص، هم درون مرزهای کشور خودش محبوب است و هم چهره ای بین المللی دارد.

او الگوی دور و نزدیک خیلی هاست که لحظه به لحظه فعالیت های حرفوی و خصوصی اش را دنبال و ثبت می کنند و چه بسا که طرفدارانش با جزئیات زندگی او بیش از جزئیات زندگی اقوام خودشان آشنا باشند!

براین اساس، صنعت سینمای هند باتوجه به تعداد بالای تولید داستان های آشنای مردم پسند، همیشه یکی از ستاره سازترین سینماها را در سطح آسیا داشته است.

شاهرخ خان

«شاهرخ خان» بازیگر مسلمان هندی که اصالتی افغانستانی دارد، یکی از این ستاره هاست که طبق آمار میلیون ها طرفدار دارد.

شاهرخ خان

وی علاوه بر نقش های ماندگاری که بر اذهان طرفداران خود به ثبت رسانده، به دلیل اقدامات خیرخواهانه خود  محبوبیت زیادی در هند، افغانستان، ایران و دیگر کشورها کسب کرده است.
شاهرخ خان برای ورود به دنیای سینما معرف و پشتیبانی نداشت و برای رسیدن به موفقیت، روزهای سختی را پشت سر گذاشته و با ظاهر ، جذابیت و نقش آفرینی خود همچنان پادشاه بالیوود است.

وی بازیگری را در سن ۲۳ سالگی زیر نظر کارگردان مشهور تیاتر هند به نام «بری جان»در دهلی نو با نمایش گروه اکشن شروع کرد، اولین بار در سریال تلویزیونی «دل دریا» بازی کرد اما به دلیل طولانی شدن تولید در سال ۱۹۸۸ با سریال «فاوجی» در نقش اول وارد قاب تلویزیون شد.

شاهرخ خان در سال 2016 به عنوان محبوب ترین و موفق ترین بازیگر سینمای هالیوود در تمام دوران انتخاب شد.

شاهرخ خان

وی تاکنون ۸ بار برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشواره فلم فیر هند شده ‌است.

در این ویدیو به بهانه 54 سالگی شاهرخ خان، سکانسی از فلم سینمایی «طرفدار» را تماشا می کنید که وی در آن 2 کرکتر را ایفا می کند؛ در یکی از این دو نقش، او کرکتر خود( یعنی شاهرخ خان) را بازی می کند و از سویی دیگر، طرفداری شبیه شاهرخ خان است که به دلیل علاقه افراطی به وی به اقداماتی عجیب و غریب دست می زند.

شاهرخ خان

نکته جالب فلم سینمایی «طرفدار» این است که شاهرخ خان برای ایفای این نقش باید 45 روز متوالی را زیر دستان گریمور های فلم میگذراند و جالب تر اینجاست که این گریم با تیغ های عملیات جراحی خطرناک انجام می پذیرفت و شاهرخ خان ناچار بود هر روز بیش از سه ساعت بیهوش باشد تا گریم یک فلم 2 ساعتی را تحمل کند.

شاهرخ خان

شاهرخ خان با این گریم سخت و تحمل مواد شیمیایی زیاد نقش را به شگفتی هر چه تمام تر به پایان رسانید و به جرات میتوان گفت فوق العاده ظاهر شد.

ب م

نظر شما
ارسال نظر