نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
944
-
الف
+

نشر سریال محبوب «ستایش 3» از شبکه آی فیلم2

سریال «ستایش 3» به کارگردانی «سعید سلطانی» به زودی از شبکه آی فیلم 2 نشر خواهد شد.

بنابه درخواست های بی شمار بینندگان  آی فیلم2، سریال پربیننده «ستایش» به کارگردانی «سعید سلطانی» از این شبکه جهانی نشر می شود.

به گزارش آی فیلم2، فصل سوم سریال «ستایش» در حالی نشر می شود که دو فصل قبلی این سریال با استقبال بالای مخاطبان افغانستانی و تاجیکستانی مواجه شده بود و طی درخواستهای مکرر بینندگان، این سریال از 23 جدی/دی به روی آنتن می رود.

ستایش 3 که دنباله ای بر دو فصل موفق قبلی این سریال است، فراز و نشیب های زندگی ستایش پس از اینکه مجبور می شود اعتراف کند تذکره فرزندانش را جعل کرده، روایت می کند.

از سوی دیگر این سریال ماجراهای «حشمت فردوس» و عروس جدید خود یعنی «پری سیما» را به تصویر می کشد که تمامی دارایی او را با فریب دادن «صابر» پسرش از چنگش درآورده است.

در فصل سوم این سریال داریوش ارجمند، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، فرهاد جم، مهدی میامی، فریبا نادری، بهزاد خداویسی، محمدرضا داوود نژاد، مریم خدارحمی، مهتاج نجومی، امید علیمردانی، شهروز ابراهیمی و شهرام پوراسد به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال تلویزیونی «ستایش 3» از دوشنبه 23 جدی /دی، ساعت 6 عصر به وقت تهران ، 7 عصر به وقت کابل و 7:30 عصر به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم2 نشر می شود.

ع ا/ ب م

نظر شما
ارسال نظر
رضا زمردی

سلام، خواهش میکنم سریال «سه در چهار» را پخش کنید تشکر به خاطر پخش سریال «ستایش 3».

علیرضا بازگلی

سلام و خسته نباشید، تشکر بابت نشر سریال «ستایش 3» لطفا بعد از ستایش، سریال «کیمیا» رو نشر کنید.

حاجی علی سلطانی

سلام و عرض ادب، سریال «ستایش 3» بسیار سریال جالبی است، از همه شما عزیزان تشکر می کنم بابت نشر «ستایش 3».

کاربر مهمان

عالی است.

کاربر مهمان

تشکری می کنم از هموطنانم در آی فیلم2.