نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
73
-
الف
+

13 ولایت ایران، میزبان نهمین «جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر»

نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر همزمان با تهران در ۱۲ ولایت دیگر برگزار خواهد شد.

با آغاز نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در تهران، ۱۲ ولایت دیگر همزمان با پایتخت ایران میزبان این رویداد فرهنگی، هنری و صنعتی خواهند بود.

به گزارش آی فیلم 2 ، ولایت های یزد، زنجان، اردبیل، کرمان، خراسان رضوی، ایلام، لرستان، کرمانشاه، سمنان، هرمزگان، البرز، مرکزی و گلستان در کنار تهران، نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر هستند.

برپایی نمایشگاهی از انواع لباس‌های ایرانی اسلامی که توسط هنرمندان محلی طراحی شده، برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس و رقابت طراحان محلی برای عرضه بهترین طرح در بخش‌های مختلف رقابتی از جمله اقداماتی است که همزمان با جشنواره سرتاسری در ۱۲ ولایت ایران، اجرا خواهد شد.

جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با هدف نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مد و لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح و الگوهای به روز و نوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی و کشف استعدادهای نو، برگزار می‌شود.

موضوع ویژه این دوره از جشنواره در تمام بخش‌های مسابقه با عنوان «فر گلستان» است و علاقه مندان به شرکت در جشنواره مد و لباس فجر تا هشتم ماه دلو/بهمن برای ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره فرصت دارند.

ح ح 

نظر شما
ارسال نظر