نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
394
-
الف
+

سریال «روشن تر از خاموشی» روایت زندگانی ملاصدرای شیرازی از آی فیلم 2

سریال «روشن تر از خاموشی» به زودی از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

به گزارش آی فیلم2، با توجه به نزدیک شدن به قسمت های پایانی سریال «تا صبح»، سریال «روشن تر از خاموشی» به نویسندگی و کارگردانی «حسن فتحی» از پنجشنبه 1 حوت/اسفند 1398 در جدول نشراتی شبکه آی فیلم 2 قرار می گیرد.

سریال تلویزیونی «روشن تر از خاموشی» زندگی «صدرالدین محمد قوام شیرازی» معروف به «ملاصدرا» را از زمان تولد در شیراز تا زمان فوت در بصره روایت می کند.

در زمانی که کشور ایران از لحاظ سیاسی و اجتماعی، در شرایطی نا به‌ سامان قرار گرفته و علاوه بر تهدیدات و دست‌اندازی مستعمران به خاک ایران، عده‌ای نیز در داخل داعیه حکومت دارند؛ «صدرالدين محمد قوام شيرازی» در راه کسب علم و دانش قدم می‌گذارد.

این فیلسوف برجسته، که روحی تشنه و مشتاق یادگیری دارد؛ در محضر دانشمندان و عالمان بزرگ اسلامی چون میرداماد، میرفندرنسکی و شیخ بهایی درس می‌آموزد.

«حسین یاری»، «محمود پاک نیت»، «جمشید مشایخی»، «علی نصیریان»، «محمدعلی کشاورز»، «کتایون ریاحی»، «فریماه فرجامی»، «ثریا قاسمی»، «فخری خروش»، «بهاره رهنما»، «ژاله علو»، «علی سلیمانی»، «محمود عزیزی»، «رسول نجفیان»، «عنایت بخشی» و ... از جمله بازیگران این سریال می باشند.

بر این اساس، سریال تلویزیونی «روشن تر از خاموشی» از پنجشنبه 1 حوت/اسفند 1398 ساعت 8 شب به وقت تهران، ساعت 9 شب به وقت کابل و 9:30 شب به وقت دوشنبه از شبکه آی فیلم2 نشر خواهد شد.

م ح/ ح ح 

نظر شما
ارسال نظر