نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
491
-
الف
+

نقد و بررسی فلم سینمایی «عطر داغ» در شبکه آی فیلم2

فلم سینمایی «عطر داغ» در اولین قسمت از برنامه سینما آی فیلم سال 1399، مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش آی فیلم2، فلم سینمایی «عطر داغ» به کارگردانی «علی ابراهیمی» شنبه 14 سرطان(تیر) ساعت 21:45 به وقت تهران و کابل و 22:15 به وقت دوشنبه تاجیکستان در برنامه سینما آی فیلم شبکه آی فیلم2 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. 

فلم سینمایی «عطر داغ» فلمی با مضمون اجتماعی و خانوادگی، روایتگر داستان دختر جوانی است که شبی را بیرون از خانه می‌ماند و این تنهائی او را وارد زندگی دیگری می‌کند.

خاطره اسدی، مهرداد صدیقیان، بهاره کیان افشار، شهرام حقیقت دوست، شیوا مکی نیان، سیما تیرانداز، کریم اکبری مبارکه، مهوش صبرکن، احسان امانی، آیسان حداد و امیر میری از جمله بازیگران این فلم سینمایی می باشند. 

«سینما آی‌فیلم» یکی از برنامه های شبکه آی فیلم2 است که به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی این کشور می‌پردازد و فلم های در حال اکران سینما و موضوعاتی چون میزان فروش هفتگی و روزانه‌ فلم ها را بررسی می‌کند. 

هدف از نشر این برنامه معرفی بهتر فلم های سینمایی برای مخاطبان است تا مردم با دست اندرکاران و انگیزه‌ سازندگان آن آشنا شوند.

این برنامه شنبه ها ساعت 21:45 شام به وقت تهران و کابل و 22:15 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

شما بینندگان گرامی آی فیلم 2 می توانید با مراجعه به بخش برنامه های وب سایت ما، قسمت های پیشین سینما آی فیلم را مشاهده کنید.

ع ا / ح ح 

نظر شما
ارسال نظر