نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
468
-
الف
+

فلم سینمایی «یلدا» در شبکه آی فیلم2 نقد و بررسی می شود

فلم سینمایی «یلدا» در برنامه «سینما آی فیلم» شبکه جهانی آی فیلم 2 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش آی فیلم2، ‌فلم سینمایی «یلدا» به کارگردانی «مسعود بخشی» امروز 19 سرطان(تیر) ساعت 17:40 به وقت تهران و کابل و 18:10 به وقت دوشنبه تاجیکستان در برنامه سینما آی فیلم شبکه جهانی آی فیلم2 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. 

داستان این فلم در مورد «مریم کمیجانی» زن جوانی است که به دلیل قتل شوهرش به مرگ محکوم شده است. او در شب چله به استودیوی یک برنامه زنده تلویزیونی دعوت شده تا توسط تنها فرزند مقتول بخشیده شود، اما مجموعه اتفاقات در صحنه و پشت صحنه این برنامه هر دو زن جوان را در چالشی جدی برای تصمیم‌گیری قرار می‌دهد.

صدف عسگری، بهناز جعفری، بابک کریمی، آرمان درویش، فروغ قجابگلو، فرشته حسینی، زکیه بهبهانی، حسن جودکی، رامونا شاه، محمد ساربان، کمال هاشمی، بهرام افشار، فقیهه سلطانی و فرشته صدرعرفایی بازیگران فلم «یلدا» هستند.

«یلدا» محصول مشترک ایران، فرانسه، آلمان، سوییس، لوگزامبورگ و لبنان است و یکی از نکات قابل توجه فلم یلدا نقش آفرینی «فرشته حسینی» بازیگر افغانستانی مقیم ایران در این فلم می باشد.

«سینما آی‌فیلم» یکی از برنامه های شبکه آی فیلم2 است که به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی این کشور می‌پردازد و فلم های در حال اکران سینما و موضوعاتی چون میزان فروش هفتگی و روزانه‌ فلم ها را بررسی می‌کند. 

هدف از نشر این برنامه معرفی بهتر فلم های سینمایی برای مخاطبان است تا مردم با دست اندرکاران و انگیزه‌ سازندگان آن آشنا شوند.

این برنامه پنجشنبه ها ساعت 17:40 عصر به وقت تهران و کابل و 18:10 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

شما بینندگان گرامی آی فیلم 2 می توانید با مراجعه به بخش برنامه های وب سایت ما، قسمت های پیشین سینما آی فیلم را مشاهده کنید.

ع ا / ح ح

نظر شما
ارسال نظر