نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
426
-
الف
+

استقبال بیش از 70 هزار فارسی زبان از صفحه آی فیلم 2 در اینستاگرام

در این گزارش پر بازدیدترین پست های هفته اخیر در اینستاگرام تلویزیون آی فیلم 2 را تماشا خواهید کرد.

اینستاگرام شبکه جهانی آی فیلم 2 به آدرس «Ifilmtv2» همزمان با افتتاح این کانال تلویزیونی در حوت(اسفند) 1397 آغاز به کار کرد و اکنون بعد از گذشت قریب به دو سال، این صفحه مجازی مورد توجه بیش از  70 هزار تن از فارسی زبانان جهان به خصوص ایران، افغانستان و تاجیکستان قرار گرفته است.

مخاطبان آی فیلم 2 در صفحه مجازی این شبکه جهانی در اینستاگرام علاوه بر ارسال نظرات خود می توانند از جدول نشر روزانه، سکانس های تماشایی فلم و سریال ها و همچنین تیزر سریال های جدید مستفید گردند.

در این گزارش قصد داریم به پر بازدیدترین پست هایی که طی هفته اخیر مورد توجه دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام تلویزیون آی فیلم 2 قرار گرفته است، بپردازیم.

فلم نما سریال تلویزیونی «کیمیا»: «تماشا»  

سریال «کیمیا» به کارگردانی «جواد افشار» در سال 1392 از رسانه ملی ایران به نشر رسید.

داستان سریال «کیمیا» نشان دهنده سیر حوادثی است که در مراحل مختلف زندگی دختری به نام کیمیا و دیگر اعضا خانواده اش اتفاق می‌افتد و آنها را درگیر توطئه و دسیسه‌ای بزرگ می‌کند اما کیمیا با تلاشی خستگی‌ناپذیر درصدد نجات خانواده خویش برمی‌آید.

فلم نما سریال تلویزیونی «کیمیا»: «تماشا»  

دومین پستی که در اینستاگرام آی فیلم 2 مورد توجه مخاطبان بسیاری قرار گرفته بود نیز مربوط به سریال «کیمیا» بود.

طنزنما سریال تلویزیونی «پژمان»: «تماشا» 

«پژمان» به تهیه‌کنندگی «محسن چگینی» و نویسندگی «مهراب قاسم‌خانی» و «پیمان قاسم‌خانی» در سال ۱۳۹۱ خورشیدی از صدا و سیمای ایران به نشر رسید.

داستان سریال درباره «پژمان جمشیدی» ستاره سابق فوتبال می باشد که با شروع فصل جدید، موفق به بستن قرارداد با گروه دلخواهش نمی‌شود.

او که همچنان در حال و هوای دوران شهرت و محبوبیتش به سر می‌برد، به همراه مدیر برنامه‌هایش به دنبال یک کلاپ ورزشی برای عقد قرارداد می‌گردد و در این مسیر با ماجراهای جالبی روبه‌رو می‌شود. 

اگر هنوز موفق به دنبال کردن آی فیلم2 در اینستاگرام نشده اید می توانید با ورود به آدرس  instagram.com/ifilmtv2 ما را همراهی کرده و از مطالب و ویدیوهای جذاب و تماشایی که برای شما تهیه کرده ایم لذت ببرید.

بیشتر بخوانید:

دانلود سریال «کیمیا»

دانلود سریال «پژمان» 

م ح

نظر شما
ارسال نظر