نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
242
-
الف
+

نخستین همکاری «حمید هیراد» و «راغب» در پارچه «جذاب»

«حمید هیراد» و «راغب» در نخستین کار مشترک پارچه «جذاب» را منتشر کردند.

به گزارش آی فیلم2، «حمید هیراد» و «راغب» آوازخوان های محبوب ایران در نخستین همکاری مشترکشان پارچه «جذاب» را منشر کردند.

ملودی این پارچه که به تازگی منتشر و در دسترس عموم قرار گرفته ساخته «ایمان یمینی» و «پیمان عدالت» است و «آرش آزاد» کمپوز آن را بر عهده داشته است.

«حمید حسین‌زاده»، با نام هنری «حمید هیراد» زاده ۱ دلو(بهمن) ۱۳۷۰ هجری خورشیدی، آوازخوان موسیقی پاپ اهل ایران است.

اولین آهنگ وی با گروه پازل بند در سال ۱۳۹۵ با نام «بی‌تاب» منتشر شد. در ثور(اردیبهشت) ۱۳۹۶ آهنگ مستقل وی با نام «مستم کن» روانه بازار شد. در سرطان(تیر) ۱۳۹۶ آهنگ «دلارام» را به همراهی پازل بند منتشر کرد که مورد استقبال طیف گسترده‌ای از مردم قرار گرفت.

در حوت(اسفند) ۱۳۹۸ گزارش شد که وی به سرطان خون مبتلا شده و سه سال است که با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کند.

اشعار آهنگ های حمید هیراد دارای فضای تغزلی هستند. نوع آواز حمید هیراد نیز یادآور موسیقی تلفیقی است. ساز تخصصی حمید هیراد، دف و تنبک است و دستی هم در سه تار دارد.

شهرت حمید هیراد پس از آهنگ «شوخیه مگه» افزایش یافت و در واقع معروف ترین آهنگ وی به شمار می رود. حمید هیراد در سبک خاص خود با آهنگ ها و فضای تلفیقی سنتی عرفانی و موسیقی شاد توانسته توجه مخاطبان بسیاری را جذب نماید.

«مصطفی راغب» با نام هنری «راغب» زاده سال 1368 در تهران نیز از 6 سالگی با آوازخوانی و نقاشی و بازیگری وارد دنیای هنرشد.راغب در جشنواره های مختلفی موفق به کسب بیش از بیست عنوان برتر در زمینه های مختلف شده است.

راغب در ابتدا با قرائت کلام وحی و با توجه به تسلط بر مقام های موسیقی عرب و ایرانی توانست ضمن کسب رتبه های متعدد کشوری در زمینه های قرائت نظر اساتید خود را جلب نماید.

این آوازخوان جوان که خود مدرس آواز ایرانی می باشد.فعالیت رسمی خود را از سال 1385 آغاز نموده و تا کنون در چند جشنواره هنری موفق به کسب رتبه شده است.

همینه عشق ، بی هوا ، پروانه ، دوسِت دارم، نرو باران، همیته عشق، بی هوا ،پروانه، دوست دارم ،نرو، دلبری کار بهار ،انتظار و... از جمله اهنگ های معروف وی هستند.

در ویدیو بالا پارچه «جذاب» را با صدای «حمید هیراد» و «راغب» می شنوید.

بیشتر بخوانید:

«حمید هیراد» آوازخوان جوان ایرانی با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند؟

ع ا 

نظر شما
ارسال نظر