نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
375
-
الف
+

امشب در «خانه در آتش»؛ درگیری ماموران امنیتی با قاچاقچی مواد مخدر

اولین قسمت سریال «خانه در آتش» امروز از شبکه آی فیلم2 نشر می شود.

در قسمت اول سریال «خانه در آتش» می بینید که روابط بین اعضای خانواده «احتشام» خوب نیست و پدر خانواده قصد دارد دست به قاچاق مواد مخدر بزند، از سوی دیگر ماموران امنیتی وی را تحت نظر گرفتند و همکار وی را مورد بازجویی قرار می دهند اما ...

به گزارش آی فیلم 2، «خانه در آتش» یا «گرداب» یک سریال تلویزیونی به کارگردانی «علی نقی‌لو» است که در سال ۱۳۷۳ تولید شده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: خانواده‌ای در آرامش و رفاه مصروف گذران زندگی است. پدر خانواده تصمیم می‌گیرد دست به قاچاق مواد مخدر بزند و با این تصمیم، خانواده را دچار مشکلات زیادی می‌کند. با درگیر شدن سایر اعضای خانواده در این بلای خانمان‌سوز، آرامش از آن خانه رخت برمی‌بندد و …

شهلا ریاحی، رحمان مقدم، رفیع مددکار، گیتی معینی، منوچهر حامدی، پروین سلیمانی، محمود بصیری، رضا صفایی‌پور، جمشید شاه‌محمدی، فرحناز منافی ظاهر، منوچهر والی‌زاده، فرحناز مهر، مظفر سلطانی، فرهاد اصلانی، مرتضی نیکخواه و صفر کشکولی از جمله بازیگران این سریال هستند.

سریال «خانه در آتش» هر روز ساعت 18:00 به وقت کابل، 17:00 به وقت تهران و 18:30 به وقت دوشنبه از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال «خانه در آتش»

ع ا / ح ح 

نظر شما
ارسال نظر