نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
1361
-
الف
+

بازیگر سریال‌های طنزشبکه آی فیلم 2 به کرونا مبتلا شد

«امیر نوری» بازیگر سینما و تلویزیون ایران امروز با انتشار ویدیویی در فضای مجازی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش آی فیلم2، «امیر نوری» بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران که مخاطبان شبکه آی فیلم 2 هنر نمایی وی را در سریال های «خوش رکاب»، «مزرعه آفتابگردان»، «زخم»و «زنگ آخر» مشاهده کردند امروز با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی اش در فضای مجازی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.
 
وی در این ویدیو که با چاشنی طنز همراه بود، گفت: «سلام عرض کردم. مخلصیم. گوشی جدید میومد، می‌گرفتم. پلی استیش جدید میومد، می‌گرفتم اما کرونا که اومد، نگرفتم. خیلی ناراحت بود که اونم گرفتم. در این سه روز هر کس من را دیده، لطف یک تست بدهد. آن دوستانی که می‌آمد عکس می‌گرفتند و می‌گفتند ماسکت را بردار و من می‌گفتم نه کار خوبی نیست، دیدید که کار خوبی نبود.
 تست من مثبت شده است. البته از روزی که شک کردم در قرنطینه هستم. سه روز است که در خانه مانده ام. امروز تست دادم و تستم مثبت شد اما باز برای احتیاط هر کس من را در این سه تا چهار روز اخیر دیده است، لطفا مراقب باشد چون من خیلی ها را نمی شناسم و دسترسی به آن ها ندارم. با خیلی از افراد نیز عکس گرفتم و همه اصرار داشتند ماسک را بردارم

 
تاکنون بازیگران زیادی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و شاید توجه به این نکته برای همه مردم ضروری باشد که برای حفظ سلامتی خود و خانواده بهتر است در هنگام عکس با بازیگران و افراد سرشناس از برداشتن ماسک خود و اصرار برای برداشتن ماسک آن ها خودداری کنند.

«امیر نوری» متولد ۶ سنبله(شهریور) ۱۳۶5 در شهر تهران بازیگر سینما و تلویزیون است. آقای نوری در  ۹ سالگی و با حضور در برنامه های کمیدی فعالیت هنری خود را آغاز کرد و با سریال های یادداشت‌های کودکی و بدون شرح به شهرت رسید.

«ستاره باران»، «معراجی ها»، «محله گل و بلبل»، «موج و صخره»، «از یاد رفته»، «آماده باش» و.. از دیگر سریال هایی است که آقای نوری در آن ها ایفای نقش کرده است.

«ازدواج صورتی»، «رسوایی 2»، «اخراجی های3»، «دایره زنگی»، «طلاق به سبک ایرانی»، «آخرین مجرد»، «عاشق» و.. فلم های سینمایی می باشد که این بازیگر ایرانی در آن ها بازی کرده است.

در پیوند با این خبر بخوانید :

وقتی «امیر نوری» مقابل کمره مخفی قرار می‌گیرد+فلم

م ا 

نظر شما
ارسال نظر
مریم

میگم عقلم خوب چیزیه گیریم طرفدارا بگن بروتوچاه میری؟توجیح خوبی نیست آقای نوری