نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
280
-
الف
+

آشنایی با اشتراک کنندگان مسابقه «نواهنگ» (گروه پنجم)

در این گزارش با گروه پنجم مسابقه خوانندگی «نواهنگ» شبکه آی فیلم2 آشنا می شوید.

به گزارش آی فیلم 2، پنجمین قسمت از مسابقه خوانندگی «نواهنگ» فردا پنجشنبه 19 حمل(فروردین) ساعت 09:00 شام به وقت تهران و کابل و 09:30 شام به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

«هادی کریمی» گرداننده مسابقه «نواهنگ» است و داوران این رقابت جذاب، «امیر تاجیک» آوازخوان مطرح ایرانی، «مهرداد هویدا» آوازخوان و آهنگساز سرشناس و داکتر «محمدرضا چراغعلی» از تنظیم کننده های مطرح موسیقی ایران می باشند. همچنان یکی از داوران حاضر در بخش ارزیابی، از آوازخوان های مهاجر افغانستانی آقای «عارف جعفری» هستند که از لحاظ افغانستانی بودن موسیقی؛ شرکت کنندگان را ارزیابی می کنند.

در ادامه با گروه پنجم مرحله مقدماتی مسابقه نواهنگ آشنا می شوید:

«احسان جمال زاده»

احسان جمال زاده نواهنگ

احسان جمال زاده متولد ایران و اصالتا از هرات باستان است و موسیقی را به گونه حرفوی از هفت سال پیش، آغاز کرده است.

او در برنامه های متعددی حاضر بوده و پیش از این نیز در تلویزیون آی فیلم 2 و شبکه های دیگر ایران و افغانستان اجرا داشته است.

کد رای دهی احسان جمال زاده در مسابقه نواهنگ، 117 می باشد که علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظرسنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

«عظیم حکیمی»

عظیم حکیمی نواهنگ

عظيم حكيمي متولد ایران و شهر قم می باشد اما اصالت او به شهر مزار شريف در افغانستان بازمی گردد.

وی دارای مدرک لیسانس علوم سياسی است. به تازگي در دوره صداسازی حضور یافته و در دنیای موسیقی علاقه مند به سبك پاپ و آر اند بي می باشد. در زمينه موسيقي وطنی نیز دنباله رو مرحوم احمد ظاهر و فرهاد دريا است و در موسيقي ايران هم كارهای محسن يگانه را دنبال مي كند.

او دوست دارد كه هنر موسیقی را بین هنرمندان مهاجر كشورش در ایران از سطح فعلي فراتر ببرد.

لازم به ذکر است کد رای دهی عظیم حکیمی در مسابقه نواهنگ، 118 می باشد که علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظرسنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

«مسعود دلارام»

مسعود دلارام نواهنگ

مسعود دلارام متولد سال 1372 از ولایت فراه افغانستان و باشنده فعلی ولایت کرمان ایران است.

او از 18 سالگی وارد عرصه موسیقی شده و با نواختن سازهای خاص و اصیل افغانستان و همچنان آلات موسیقی مدرن در جشنواره های مختلف ولایات جنوبی ایران شناخته شده است. 

مسعود دلارام چندین تک آهنگ نیز منتشر نموده که شعر و کمپوز آن نیز از خودش می باشد.

کد رای دهی مسعود دلارام در مسابقه نواهنگ، 119 می باشد که علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظر سنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

«سید هادی حسینی»

سید هادی حسینی نواهنگ

سید هادی حسینی متولد سال 1379 از ولسوالی دره صوف ولایت سمنگان افغانستان است. او مدتی است به دنیای هنر موسیقی وارد شده و قصد دارد در آینده فعالیت خود را در عرصه موسیقی و هنر به صورت حرفوی دنبال کند و در دنیای موسیقی افغانستان سبک نوینی را ابداع نماید.

لازم به ذکر است کد رای دهی سید هادی حسینی در مسابقه نواهنگ، 120 می باشد که علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظر سنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

علاقه مندان به هر یک از اشتراک کنندگان مسابقه نواهنگ، برای شرکت در نظر سنجی از دو طریق می توانند آرای خود را ارسال نمایند.

1- ارسال کد رای دهی از طریق ارسال SMS به شماره های شبکه آی فیلم2 به شرح زیر:

از ایران به شماره 3000097

از افغانستان به شماره 0787449899

از دیگر کشورها به شماره 0093787449899

توجه داشته باشید که از هر سیم کارت فقط یک رای به هر خواننده پذیرفته است. بنابراین ارسال رای برای چند خواننده از یک سیم کارت مانعی ندارد.

2- از طریق اپلیکیشن آی فیلم 2:

با نصب اپلیکیشن آی فیلم ۲ در گوشی موبایل تان، شما امکان شرکت در نظرسنجی مسابقه نواهنگ، تماشای قسمت های نشر شده این برنامه و دنبال کردن اخبار و حواشی این رقابت جذاب و دیدنی را خواهید داشت.

آسان ترین راه نصب این برنامه موبایلی ارسال کد ۱ به صورت SMS به شماره ۳۰۰۰۰۹۷ از ایران و ارسال کد ۱ به شماره واتساپ ۰۰۹۳۷۸۷۴۴۹۸۹۹ از افغانستان و دیگر کشورها می باشد.

همچنین برای نصب این اپلیکیشن می توانید از طریق لینک های دانلود اپلیکیشن اندروید و ios که در وبسایت ما به آدرس Fa2.ifilmtv.com قرار داده شده، اقدام نموده و پس از دانلود و نصب برنامه از بخش نظرسنجی نواهنگ به اشتراک کننده مورد علاقه تان رای ارسال نمایید.

همچنین این امکان برای علاقه مندان وجود دارد که از طریق برنامه بازار و سیب اپ، اپلیکیشن آی فیلم 2 را جستجو نموده و نصب نمایید.

لازم به یادآوری است پنجمین قسمت از مسابقه خوانندگی «نواهنگ» فردا پنجشنبه 19 حمل(فروردین) ساعت 09:00 شام به وقت تهران و کابل و 09:30 شام به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

این برنامه تلویزیونی، پنجشنبه و جمعه هر هفته از شبکه آی فیلم 2 به نشر می رسد که در هر برنامه چهار اشتراک کننده در قالب یک گروه به رقابت می پردازند.

بیشتر بخوانید:

با داوران مسابقه نواهنگ آشنا شوید

ع ا/ ح ح

نظر شما
ارسال نظر