نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
265
-
الف
+

آشنایی با اشتراک کنندگان مسابقه «نواهنگ» (گروه ششم)

در این گزارش با گروه ششم مسابقه خوانندگی «نواهنگ» شبکه آی فیلم2 آشنا می شوید.

به گزارش آی فیلم 2،ششمین قسمت از مسابقه خوانندگی «نواهنگ» فردا جمعه 20 حمل(فروردین) ساعت 09:00 شام به وقت تهران و کابل و 09:30 شام به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

«هادی کریمی» گرداننده مسابقه «نواهنگ» است و داوران این رقابت جذاب، «امیر تاجیک» آوازخوان مطرح ایرانی، «مهرداد هویدا» آوازخوان و آهنگساز سرشناس و داکتر «محمدرضا چراغعلی» از تنظیم کننده های مطرح موسیقی ایران می باشند. همچنان یکی از داوران حاضر در بخش ارزیابی، از آوازخوان های مهاجر افغانستانی آقای «عارف جعفری» هستند که از لحاظ افغانستانی بودن موسیقی؛ شرکت کنندگان را ارزیابی می کنند.

در ادامه با گروه پنجم مرحله مقدماتی مسابقه نواهنگ آشنا می شوید:

«محمدرضا قربانی»

احسان جمال زاده نواهنگ

محمدرضا قربانی متولد ایران و اصالتا از بامیان است و موسیقی را خودآموز فرا گرفته، وی موسیقی را از یک سال پیش به صورت حرفوی آغاز کرده است.

کد رای دهی محمدرضا قربانی در مسابقه نواهنگ، 121 می باشد که علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظرسنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

«نوید محمدی»

عظیم حکیمی نواهنگ

نوید محمدی زاده سال 1370 مشهد است، وی دیپلوم سخت افزار دارد و موسیقی را از 10 سال پیش آغاز نموده است. آقای محمدی تجربه برگزاری کانسرت را داشته و هم اکنون در حال تهیه اولین آلبوم خود است.

لازم به ذکر است کد رای دهی نوید محمدی در مسابقه نواهنگ، 122 می باشد و علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظرسنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

«تیمورشاه شوقی»

مسعود دلارام نواهنگ

تیمورشاه شوقی زاده زاده ولایت هرات است و 30 سال سن دارد، وی ۷ سال است که موسیقی را به طور حرفوی دنبال می کند.

کد رای دهی تیمورشاه شوقی در مسابقه نواهنگ، 123 می باشد که علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظر سنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

«علیرضا غلامی»

علیرضا غلامی ۲۴ سال سن دارد و از ولایت دایکندی است، وی موسیقی را از ۶ سال پیش زیر نظر استاد «سیاوش اسداللهی» آغاز کرده و سپس در کورس های «سعید تاجیک» اشتراک نموده و موسیقی افغانستان را فرا گرفته است.

 کد رای دهی علیرضا غلامی در مسابقه نواهنگ، 124 می باشد که علاقه مندان به وی می توانند با این کد در نظر سنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

علاقه مندان به هر یک از اشتراک کنندگان مسابقه نواهنگ، برای شرکت در نظر سنجی از دو طریق می توانند آرای خود را ارسال نمایند.

1- ارسال کد رای دهی از طریق ارسال SMS به شماره های شبکه آی فیلم2 به شرح زیر:

از ایران به شماره 3000097

از افغانستان به شماره 0787449899

از دیگر کشورها به شماره 0093787449899

توجه داشته باشید که از هر سیم کارت فقط یک رای به هر خواننده پذیرفته است. بنابراین ارسال رای برای چند خواننده از یک سیم کارت مانعی ندارد.

2- از طریق اپلیکیشن آی فیلم 2:

با نصب اپلیکیشن آی فیلم ۲ در گوشی موبایل تان، شما امکان شرکت در نظرسنجی مسابقه نواهنگ، تماشای قسمت های نشر شده این برنامه و دنبال کردن اخبار و حواشی این رقابت جذاب و دیدنی را خواهید داشت.

آسان ترین راه نصب این برنامه موبایلی ارسال کد ۱ به صورت SMS به شماره ۳۰۰۰۰۹۷ از ایران و ارسال کد ۱ به شماره واتساپ ۰۰۹۳۷۸۷۴۴۹۸۹۹ از افغانستان و دیگر کشورها می باشد.

همچنین برای نصب این اپلیکیشن می توانید از طریق لینک های دانلود اپلیکیشن اندروید و ios که در وبسایت ما به آدرس Fa2.ifilmtv.com قرار داده شده، اقدام نموده و پس از دانلود و نصب برنامه از بخش نظرسنجی نواهنگ به اشتراک کننده مورد علاقه تان رای ارسال نمایید.

همچنین این امکان برای علاقه مندان وجود دارد که از طریق برنامه بازار و سیب اپ، اپلیکیشن آی فیلم 2 را جستجو نموده و نصب نمایید.

لازم به یادآوری است ششمین قسمت از مسابقه خوانندگی «نواهنگ» فردا جمعه 20 حمل(فروردین) ساعت 09:00 شام به وقت تهران و کابل و 09:30 شام به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

این برنامه تلویزیونی، پنجشنبه و جمعه هر هفته از شبکه آی فیلم 2 به نشر می رسد که در هر برنامه چهار اشتراک کننده در قالب یک گروه به رقابت می پردازند.

بیشتر بخوانید:

با داوران مسابقه نواهنگ آشنا شوید

ع ا/ ح ح

نظر شما
ارسال نظر