نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
702
-
الف
+

قسمت آخر سریال «تاصبح» امشب از آی فیلم2 نشر می شود+ویدیو

قسمت آخر سریال تلویزیونی «تاصبح» امشب از  آی فیلم 2 نشر می شود.

قسمت آخر سریال تلویزیونی «تا صبح» ساعت 8 شب به وقت تهران، ساعت به وقت کابل و 9:30 شب به وقت دوشنبه از شبکه آی فیلم2 نشر می شود.

سریال تا صبح در مورد «مستانه» داکتر جوانی است که در مبارزات انقلابی شرکت فعال دارد. او با عمویش جنرال «بدر» که یکی از جنرال های عالی‌رتبه شاهنشاهی است، زندگی می‌کند. «سیاوش» پسر جنرال بدر که در خارج از کشور اقامت دارد، با پایان تحصیلات دانشگاهی‌ به ایران بازمی‌گردد و به صف مبارزان انقلابی می‌پیوندد.

رضا ایرانمنش، محمد کاسبی، مرحوم عسل بدیعی، ستاره اسکندری، امین زندگانی، زهره حمیدی، مجید مظفری، افشین سنگ‌چاپ، گیتی معینی، آتش تقی‌پور، افشین نخعی، امیرحسین حسینی، بهنام تشکر، پروانه معصومی، پروین میکده، حسین سحرخیز، حسین معلومی، حمید ابراهیمی، رامتین خداپناهی، سیامک اشعریون، صدیقه کیانفر، عزت‌الله رمضانی‌فر، کیانوش گرامی، مارال فرجاد، محمد ابهری، محمود جعفری و مونا فرجاد در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

در قسمت آخر این سریال که امشب از آی فیلم2 نشر می شود، می بینیم که سیاوش با پیگیری های خود متوجه می شود «مستانه» زنده است و «مستانه» نیز می فهمد که پسرعموی وی «سیاوش» با دوست صمیمی دوران دانشگاهش «شهرزاد» ازدواج کرده است...

بیشتر بخوانید:

دانلود سریال تا صبح

«عسل بدیعی» بازیگری که با مرگش به دیگران حیات بخشید+بیوگرافی

«امین زندگانی» از «تاصبح» تا «ملکاوان» + بیوگرافی

ب م

نظر شما
ارسال نظر