نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
401
-
الف
+

زمان نشر فصل دوم «عصر جدید» اعلام شد

فصل دوم مسابقه «عصر جدید» به زودی نشر می شود.

به گزارش آی فیلم2، فصل دوم مسابقه استعدادیابی ایران تحت عنوان «عصر جدید» با اجرای «احسان علیخانی» همزمان با ولادت حضرت امام علی (ع) از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نشر می شود.

عوامل این برنامه در فصل دوم تصمیم گرفته اند که سه قسمت از راستی آزمایی شرکت کنندگان را نشر کنند تا مخاطبان از چگونگی بررسی و انتخاب شرکت کنندگان مطلع شوند.

البته چند قسمتی از مرحله اول فصل دوم عصر جدید در حوت/اسفند نشر می‌شود.

«امین حیایی»، «رویا نونهالی»، «آریا عظیمی نژاد» و «سید بشیر حسینی» همچون فصل اول، داوران این برنامه هستند.

گفته می شود در این دور از این مسابقه تلویزیونی، از مهاجرین افغانستانی در ایران هم دعوت به عمل آمده تا استعدادهای خویش را به معرض دید و سنجش داوران قرار دهند.

اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام «عصرجدید» سال گذشته با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی با اجرای «احسان علیخانی» میهمان خانه های مردم بود.

در فصل اول «عصرجدید» بانو «فاطمه عبادی» (هنرمند نقاش با شن)، «محمد زارع» (آکروبات کار)، «پارسا خائف» (آوازخوان نوجوان)، «سعید فتحی روشن» (شعبده باز)، «گروه دختران نینجا» (هنر‌های رزمی) به ترتیب نفرات اول تا پنجم شدند.

گفتنی است که «علیرضا یعقوبى» و «على یعقوبى» دو برادر افغانستانی در فصل اول این مسابقه با اجرایی تماشایی نظر همه را به خود جلب کردند.

بیشتر بخوانید :

خواستگاری پسر افغانستانی از دختر مورد علاقه خود در یک برنامه تلویزیونی

وقتی 2 برادر افغانستانی در یک برنامه تلویزیونی همه را شگفت زده می کنند

شوخی داوران «عصر جدید» با «علیرضا یعقوبی» درباره ظرف شستن و کارهای خانه!

برندگان نهایی «عصر جدید» انتخاب شدند/ «دختر شنی» فاتح قله استعداد‌های ایران+ویدیو

م ح/ ح ح 

نظر شما
ارسال نظر