نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن
فارسی English عربي
497
-
الف
+

«هومن حاجی‌عبداللهی»: هیچ وقت فکر نمی‌کردم رحمت پایتخت تا این اندازه محبوب شود

«هومن حاجی‌عبداللهی» در یک مصاحبه از محبوبیت کرکتر رحمت سخن گفت.

به گزارش آی‌فیلم2، سریال «پایتخت 6» این روزها از رسانه ملی ایران نشر می شود و مانند فصل های گذشته توانسته لبخند را بر روی لبان مخاطب بنشاند.

«هومن حاجی‌عبداللهی» که از فصل دوم به این سریال اضافه شده در فصل پنجم و ششم به یکی از نزدیک‌ترین افراد به فامیل نقی معمولی و یکی از کرکترهای مرکزی سریال تبدیل شده است.

وی درباره اینکه آیا فکر می‌کردید شخصیت رحمت تا این حد محبوب شود، گفت: «نه! خودم هیچ وقت فکر نمی کردم رحمت پایتخت تا این اندازه بین مردم محبوب شود قرار هم نبود که این اتفاق بیفتد.

بعد از پایتخت ۱ قرار نبود پایتخت دیگری ساخته شود . بعد از آن تصمیم گرفتند پایتخت ۲ را بسازند و برای یک قسمت انتخاب شدم و محسن تنابنده به دلیل اینکه مردم رحمت را در همان یک قسمت فصل دو دوست داشتند، در فصل سه هم حضور پیدا کردم.

وی در ادامه درباره اینکه در سریال «پایتخت» چقدر از بداهه گویی بازیگرها استفاده می‌شود گفت: ما تمام اوقات طبق متن پیش می‌رویم و شاید در حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد از بداهه گویی استفاده کنیم.

البته این بداهه گویی با هماهنگی محسن تنابنده انجام می شود و ما پیشنهاد می‌دهیم اگر قبول کند استفاده می‌کنیم و اگر هم قبول نکند استفاده نمی‌کنیم چرا که صددرصد به او اطمینان داریم و می‌دانیم که از بیرون نگاه می‌کند و به کار اشراف دارد.

وی درباره لفظ های خاص کرکتر رحمت گفت: لغت های خاص من هم پیشنهاد خودم بوده و برخی نیز پیشنهاد محسن تنابنده و برخی هم در متن بوده است. همچنین فلمنامه بسیار خوب به نگارش درآمده بود و خودم هم توانستم تکه‌کلام‌هایی برای رحمت پیدا کنم. 

فارس از قول حاجی‌عبداللهی در پیوند با سرانجام کرکتر رحمت گفت: معلوم نیست و بستگی به نظر محسن تنابنده دارد و اینکه چه داستانی و چه عاقبتی را برای رحمت در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید:

دانلود فصل اول پایتخت

دانلود فصل دوم پایتخت

دانلود فصل سوم پایتخت

دانلود فصل چهارم پایتخت

دانلود فصل پنجم سریال پایتخت

بازیگر سریال «پایتخت»: کرکتر «رحمت» قسمتی از وجودم شده است

ع ا/ ح ح 

نظر شما
ارسال نظر