نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
56
-
الف
+

«منگی» در برنامه سینما آی فیلم این هفته بررسی می شود

‌فلم سینمایی «منگی» پنجشنبه 27 سنبله(شهریور) در برنامه سینما آی فیلم مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش آی فیلم2، ‌فلم سینمایی «منگی» به نویسندگی و کارگردانی «رسول کاهانی»، پنجشنبه 27 سنبله(شهریور) ساعت 17:40 به وقت تهران و کابل و 18:10 به وقت دوشنبه تاجیکستان در برنامه سینما آی فیلم شبکه جهانی آی فیلم2 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.  

«منگی» داستان زن و شوهری را روایت می کند که مدتی از هم دور شده اند. مرد در شمال ایران ساکن است و آنجا زندگی می کند. زن به قصد بازگشت نزد همسرش همراه با برادرش راهی می شود اما با اتفاقاتی دور از انتظار مواجه می شود.

این اثر سینمایی که در یک برداشت ضبط شده است با رفت و برگشت های متعدد به گذشته و حال، حس تعلیق ایجاد کرده و مخاطب را تا پایان داستان با خود همراه می کند.

«نسرین درخشان‌زاده»، «مهدی ضیا چمنی»، «داریوش رشادت»، «سرور پیروانی»، «بهزاد آقاجانی» و «محمود یاوری» بازیگران اصلی این فلم هستند.

«سینما آی‌فیلم» یکی از برنامه های شبکه آی فیلم2 است که به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی این کشور می‌پردازد و فلم های در حال اکران سینما و موضوعاتی چون میزان فروش هفتگی و روزانه‌ فلم ها را بررسی می‌کند. 

هدف از نشر این برنامه معرفی بهتر فلم های سینمایی برای مخاطبان است تا مردم با دست اندرکاران و انگیزه‌ سازندگان آن آشنا شوند.

این برنامه پنجشنبه ها ساعت 17:40 عصر به وقت تهران و کابل و 18:10 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

شما بینندگان گرامی آی فیلم 2 می توانید با مراجعه به بخش برنامه های وب سایت ما، قسمت های پیشین سینما آی فیلم را مشاهده کنید.

م ح

نظر شما
ارسال نظر