نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
110
-
الف
+

امشب در «دلدادگان»؛ از پیدا شدن «پارسا» تا رفتن «حامد» به کما

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت چهل و نهم سریال «دلدادگان» را تماشا می کنید.

امشب در قسمت چهل و نهم سریال «دلدادگان» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود، می بینید؛ «مالک» سرانجام «پارسا» را پیدا می کند و از او در مورد ترک «حدیث» بازجویی می کند، از سوی دیگر «حامد» قرص های روانگردانی که «نوشین» به او داده را مصرف می کرده، راهی شفاخانه می شود و ...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «دلدادگان» به کارگردانی «منوچهر هادی» و تهیه‌کنندگی «ایرج محمدی» تولید سال 1396 این روزها از شبکه آی فیلم 2 به نشر می رسد.

این سریال تلویزیونی ماجراهای دو خانواده را از زمان پیش از انقلاب اسلامی ایران تا عصر حاضر به تصویر می‌کشد و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از موضوعاتی می باشد که در این سریال به آن پرداخته می شود...

شاهرخ استخری، حمید گودرزی، سامان صفاری، سانیا سالاری، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مسعود رایگان، پانته‌آ بهرام، اصغر محبی، مهرانه مهین‌ترابی، افسانه ناصری، مهدی صبایی، سیروس همتی، سمیرا حسن‌پور، ملیکا شریفی نیا، رؤیا میر علمی، سارا نجفی، بهشاد شریفیان، افسانه چهره آزاد، پویا امینی، مجید پتکی و علیرضا استادی بازیگران این سریال هستند.

سریال «دلدادگان» هر شب ساعت 19:00 به وقت کابل و تهران و 19:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود .

تماشای آنلاین سریال «دلدادگان»

ع ا

نظر شما
ارسال نظر