نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
2918
-
الف
+

دوئل دیدنی دمبوره نوازان هزارگی گروه هشتم «نواهنگ»

در این گزارش رقابت دیدنی دمبوره نوازان گروه هشتم مرحله مقدماتی نواهنگ را برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی مشاهده می کنید.

به گزارش آی فیلم 2، هشتمین قسمت از مسابقه استعدادیابی خوانندگی «نواهنگ» شامگاه روز جمعه 27 حمل(فروردین) از شبکه آی فیلم 2 نشر شد.

چهار اشتراک کننده پس از هنرنمایی توسط داوران این مسابقه قضاوت شدند که در نهایت «داوود میرزایی» و «حبیب الله احمدی» پس از دریافت سه چراغ سفید به مرحله ارزیابی راه یافتند که به دلیل نواختن دمبوره توسط این دو اشتراک کننده و سبک یگانه، به پیشنهاد «مهرداد هویدا» یک رقابت دیگر بین این هنرمندان برگزار شد که در نهایت «حبیب الله احمدی» موفق شد به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

گفتنی است کد رای دهی داوود میرزایی در مسابقه نواهنگ، 131 و  کد رای دهی حبیب الله احمدی در مسابقه نواهنگ، 132 می باشد که علاقه مندان به ایشان می توانند با این کد در نظر سنجی از خواننده مورد علاقه شان حمایت کنند.

علاقه مندان به هر یک از اشتراک کنندگان مسابقه نواهنگ، برای شرکت در نظر سنجی از دو طریق می توانند آرای خود را ارسال نمایند.

1- ارسال کد رای دهی از طریق ارسال SMS به شماره های شبکه آی فیلم2 به شرح زیر:

از ایران به شماره 3000097

از افغانستان به شماره 0787449899

از دیگر کشورها به شماره 0093787449899

توجه داشته باشید که از هر سیم کارت فقط یک رای به هر خواننده پذیرفته است. بنابراین ارسال رای برای چند خواننده از یک سیم کارت مانعی ندارد.

2- از طریق اپلیکیشن آی فیلم 2:

با نصب اپلیکیشن آی فیلم ۲ در گوشی موبایل تان، شما امکان شرکت در نظرسنجی مسابقه نواهنگ، تماشای قسمت های نشر شده این برنامه و دنبال کردن اخبار و حواشی این رقابت جذاب و دیدنی را خواهید داشت.

آسان ترین راه نصب این برنامه موبایلی ارسال کد ۱ به صورت SMS به شماره ۳۰۰۰۰۹۷ از ایران و ارسال کد ۱ به شماره واتساپ ۰۰۹۳۷۸۷۴۴۹۸۹۹ از افغانستان و دیگر کشورها می باشد.

همچنین برای نصب این اپلیکیشن می توانید از طریق لینک های دانلود اپلیکیشن اندروید و ios که در وبسایت ما به آدرس Fa2.ifilmtv.com قرار داده شده، اقدام نموده و پس از دانلود و نصب برنامه از بخش نظرسنجی نواهنگ به اشتراک کننده مورد علاقه تان رای ارسال نمایید.

همچنین این امکان برای علاقه مندان وجود دارد که از طریق برنامه بازار و سیب اپ، اپلیکیشن آی فیلم 2 را جستجو نموده و نصب نمایید.

لازم به یادآوری است نهمین قسمت از مسابقه خوانندگی «نواهنگ» امشب، و دهمین قسمت آن فردا شب جمعه 3 ثور(اردیبهشت) ساعت 09:00 شام به وقت تهران و کابل و 09:30 شام به وقت دوشنبه تاجیکستان از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود.

این برنامه تلویزیونی، پنجشنبه و جمعه هر هفته از شبکه آی فیلم 2 به نشر می رسد که در هر برنامه چهار اشتراک کننده در قالب یک گروه به رقابت می پردازند.

بیشتر بخوانید:

با داوران مسابقه نواهنگ آشنا شوید

با گروه اول مسابقه «نواهنگ» آشنا شوید

با گروه دوم مسابقه «نواهنگ» آشنا شوید

با گروه سوم مسابقه «نواهنگ» آشنا شوید

با گروه چهارم مسابقه «نواهنگ» آشنا شوید

با گروه پنجم مسابقه «نواهنگ» آشنا شوید

با گروه ششم مسابقه «نواهنگ» آیفیلم۲ آشنا شوید

گروه هفتم مسابقه «نواهنگ»؛ از خوانندگان موسیقی محلی تا پدیده های نوظهور موسیقی افغانستان

گروه هشتم مسابقه «نواهنگ»؛ دمبوره نوازان یکه تازی می کنند

رقابت جذاب و دیدنی خوانندگان جوان در گروه نهم مسابقه «نواهنگ» آی فیلم2

آشنایی با اشتراک کنندگان مسابقه «نواهنگ» (گروه دهم)

ع ا / ح ح

نظر شما
ارسال نظر