نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
125
-
الف
+

امشب در «بر سر دوراهی» می بینید: «جلال» به دنبال تملک خانه پدری «حامد» و خواسگاری «عزت الملوک»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت چهارم سریال «بر سر دوراهی» را تماشا می کنید.

امشب در قسمت چهارم سریال «بر سر دوراهی» که از شبکه آی فیلم2 نشر می شود می بینید؛ «حامد» با بازی «حمید گودرزی» که پول کلانی را از فردی بنام «جلال» قرض گرفته و وارد بازار خرید و فروش اسعار (ارز) شده، سند خانه پدری اش را به عنوان ضمانت گرو می گذارد اما قیمت دالر به صورت ناگهانی کاهش می یابد و حال «جلال» به دنبال گرفتن پولش می خواهد خانه پدری «حامد» را بفروشد اما بخاطر اصرارهای «حامد» مدتی به او مهلت می دهد و از او می خواهد که یک محموله را برای او جابجا کند در این میان «عزت الملوک» که جانش را مدیون «حامد» است به سراغ مادر حامد می رود و ...

به گزارش آی فیلم 2، سریال «بر سر دوراهی» به تهیه کنندگی «حامد عنقا» و کارگردانی «بهرنگ توفیقی» تولید سال 1398 خورشیدی می باشد.

سریال بر سر دوراهی قصه زندگی پرفراز و نشیب پسری به نام «حامد» با بازی «حمید گودرزی» است که می خواهد یک شبه راه صدساله را پی کند و با رسیدن به پول به تدریج از خود انسانی اش فاصله می‌گیرد.

حمید گودرزی، مهراوه شریفی نیا، میترا حجار، عنایت بخشی، بهرنگ علوی، بهنوش بختیاری، افسانه چهره آزاد، مجید مشیری، شهین تسلیمی، اسماعیل پوررضا، اکبر رحمتی، شیرین آقارضاکاشی، یلدا قشقایی، محمدعلی ساربان، مجید علیزاده، داود بنی‌اسد، محمد شهرابی، محمدرضا نیلی و محسن شریفی بازیگران این سریال هستند.

بر اساس این گزارش، سریال «بر سر دوراهی» هر شب ساعت 21:00 به وقت تهران و کابل و 21:30 به وقت دوشنبه تاجیکستان برای مخاطبان آی فیلم 2 نشر می شود.

تماشای آنلاین سریال برسر دوراهی

م ا 

نظر شما
ارسال نظر
سیدحسین

واقعا برسردوراهی یکی از بهترین کارهای حامدعنقا است