نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
28
-
الف
+

امروز در سریال «همبازی» می بینید؛ نگرانی فامیل «امجدی» از هویت «مهران»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت 10 سریال «همبازی» را تماشا می کنید.

در قسمت های قبل سریال «همبازی» مشاهده کردید «مهران» که از راضی کردن فامیلش برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش  ناامید می شود به نزد «آوا امجدی» می رود و به دروغ می گوید که فامیلش را در کودکی گم کرده است و تنها زندگی می کند این امر باعث نگرانی فامیل امجدی به ویژه مادرش می شود.

امروز در قسمت دهم سریال «همبازی» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود می بینید؛ «نرگس» خواهر «مهران» که نگران کار فامیلیشان و از دست رفتن زمین پدر کلانش است برای ایجاد آشتی بین فامیلش تصمیم می گیرد که به بهانه آمدن نزد طبیب به تهران بیاید و با «لیلا» و برادرش صحبت کند اما «مهران» از این امر استقبال نمی کند از سوی دیگر «بهروز» با هنرنمایی «کامران تفتی» کارفرمای «لیلا احتشام» که وارد بازار خرید و فرورش اسعار(ارز) شده است زیر بار بدهی زیادی است که دختر خاله اش این بدهی را تسویه می کند و ....

به گزارش آی فیلم2، «هم‌بازی» نام سریال تلویزیونی به کارگردانی «سروش محمدزاده»، تولید سال 1399 است که در ایام نوروز 1400 از رسانه ملی ایران نشر شد.

«همبازی» ملودرام عاشقانه ای است که سعی دارد در فضایی جدید با قصه‌ای اجتماعی به قلم «وحید حسن زاده» و «مریم اسمی خانی» با طراحی نوید محمودی به روابط جوانان، اشتغال و هویت نگاه ویژه ای داشته باشد.

دیبا زاهدی، آتیلا پسیانی، همایون ارشادی، علیرضا استادی، بهنام تشکر،کمند امیر سلیمانی، رویا جاویدنیا، علیرضا اوسیوند، حسین مهری، کامران تفتی، نیلوفر کوخانی، مریم مومن، امیر کاظمی، ایمان صفا، پادینا کیانی، خیام وقار، زهره نعیمی، محیا دهقانی، محمد حیدری، پولاد مختاری، هانیه غلامی و مهتاب شیروانی بازیگران این سریال هستند.

سریال «همبازی» هر روز ساعت 17:00 به وقت تهران و کابل و 17:30 به وقت دوشنبه از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال هم‌بازی

م ا 

نظر شما
ارسال نظر