نشرات زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
فارسی English عربي
612
-
الف
+

امروز در «همبازی» می بینید؛ مخالفت مادر «بهروز» با ازدواج او و «لیلا احتشام»

در این ویدیو خلاصه ای از مهم ترین وقایع قسمت 12 سریال «همبازی» را تماشا می کنید.

امروز در قسمت داوزدهم سریال «همبازی» که از شبکه آی فیلم 2 نشر می شود می بینید؛ «بهروز» با هنر نمایی «کامران تفتی» به «لیلا احتشام» علاقه مند است و می خواهد از او خواستگاری کند اما مادرش با این ماجرا مخالف است و می خواهد که پسرش با دختر خاله اش «نوشین» ازدواج کند و به خارج برود در این میان «عادل» برای خرید زمین گلخانه پدر کلان «لیلا» در کار او مشکل ایجاد می کند و ....

به گزارش آی فیلم2، «هم‌بازی» نام سریال تلویزیونی به کارگردانی «سروش محمدزاده»، تولید سال 1399 است که در ایام نوروز 1400 از رسانه ملی ایران نشر شد.

«همبازی» ملودرام عاشقانه ای است که سعی دارد در فضایی جدید با قصه‌ای اجتماعی به قلم «وحید حسن زاده» و «مریم اسمی خانی» با طراحی نوید محمودی به روابط جوانان، اشتغال و هویت نگاه ویژه ای داشته باشد.

دیبا زاهدی، آتیلا پسیانی، همایون ارشادی، علیرضا استادی، بهنام تشکر،کمند امیر سلیمانی، رویا جاویدنیا، علیرضا اوسیوند، حسین مهری، کامران تفتی، نیلوفر کوخانی، مریم مومن، امیر کاظمی، ایمان صفا، پادینا کیانی، خیام وقار، زهره نعیمی، محیا دهقانی، محمد حیدری، پولاد مختاری، هانیه غلامی و مهتاب شیروانی بازیگران این سریال هستند.

سریال «همبازی» هر روز ساعت 17:00 به وقت تهران و کابل و 17:30 به وقت دوشنبه از شبکه جهانی آی فیلم 2 نشر می شود.

دانلود سریال هم‌بازی

نظر شما
ارسال نظر